Слухати
Слухати

Держзвинувачення визначилося з покаранням для російських ГРУшників

15.04.2016

Державне обвинувачення просить тюремного ув'язнення терміном на 15 років і конфіскації майна для російських спецназівців Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва.

Під час судових дебатів саме про таке покарання попросив представник держобвинувачення Максим Крим, передає Інтерфакс-Україна.

"Прошу Єрофєєва ... визнати винним в скоєнні злочинів ... та призначити покарання у вигляді 15 років ... З конфіскацією майна", - сказав представник держобвинувачення.

Аналогічні терміни покарання запропоновано для Александрова.

Прокурор Ігор Німченко, в свою чергу, сказав, що повністю доведений той факт, що Александров і Єрофєєв - російські військові, які виконували наказ свого командування.

"Є повне підтвердження факту агресивної війни російського спецназу ... Професійні військовослужбовці виконували наказ свого командування на ведення агресивної війни", - заявив він.

Згідно з українським законодавством, після виступу в судових дебатах, сторони можуть обмінятися репліками, після чого надається останнє слово обвинуваченим. Після закінчення останнього слова, суд виходить до нарадчої кімнати для винесення вироку.

Подписывайся на NewsONE во Вконтакте. Узнавай первым самые важные новости.
Loading...