За фактом аварії автобуса з російськими паломниками в Чернігівській області, де загинуло 14 осіб, порушено кримінальну справу Міжнародний валютний фонд закликає Україну поступово підвищити тарифи на тепло та газ Патріарх Московський Кіріл приїде до Києва на День рівноапостольного князя Володимира  28 липня НАК «Нафтогаз Україна» взяла позику на 2 млрд дол. у банку «Газпрому», щоб  розрахуватися за імпортний газ На сайт Верховної Ради здійснюють хакерські атаки – В. Литвин Збірна України з пляжного футболу здобула путівку на фінал Кубку світу У Херсоні оголосили штормове попередження

Італійці у фіналі

29 червня 2012

«Скуадра Адзурра» у фіналі Євро-2012!

Збірна Італії несподівано для багатьох обіграла надпотужну команду Німеччини. Вирішив усе перший тайм протистояння у Варшаві.

На 20-й хвилині нападник італійців Маріо Балотеллі переграв Батштубера і відправив м’яч у сітку воріт - 1-0.

Уже за 16 хвилин Балотеллі оформив дубль, розстрілявши з близької відстані сітку воріт Нойера.

У другому таймі могли відзначитися обидві команди.

Німці постійно атакували й мали кілька непоганих шансів на взяття воріт.

Водночас німецькі півзахисники постійно обрізались у центрі поля й італійці щонайменше тричі могли збільшити рахунок.

Зрештою, забила збірна Німеччини. На 3-й, доданій арбітром хвилині, пенальті реалізував Озіл.

Результат матчу 2:1. Італійці у фіналі, де на них вже чекає неперевершена «червона фурія» – Іспанія.

Цікаво, що обидві українські «тварини-Нострадамуси», харківський тхір Фред і київський хряк Фунтик, передбачили перемогу італійської збірної.

Автор: Олег Стаднік

Редактор: Леся Владзієвська