Ведучі
  • Павло Кругляковський Народився в Севастополі, живу у Києві. За освітою – політолог-міжнародник, перекладач з арабської мови. Закінчив київський Інститут міжнародних відносин. Стажувався в Каїрському університеті. Вивчав дипломатію, але ще в інституті захопився політичними технологіями. Студентом почав працювати у виборчих кампаніях під керівництвом провідних фахівців України та Росії. На сьогодні вже маю 17 років стажу в цьому бізнесі, добре розумію політиків, знаюся на політичних технологіях. Два роки тому відкрив власне агентство з політичного PR. Раніше брав участь у медійних проектах, але вихід на екран в якості постійного аналітика телеканалу – новий досвід для мене. Телебачення – важлива частина нашого життя, ефективний інструмент формування громадської думки. Зараз на NewsOne зібралася найкраща команда, здатна створити найкращий новинний канал України. І я радий бути частиною цього процесу!
  • Василь Апасов Народився в 1986 році 29 квітня в м. Вишгороді Київської області. Там і закінчив школу. Пізніше спробував стати інженером в КПІ, але після 3 років навчання втратив інтерес і став маркетологом. Працював економістом. У зв'язку з яскравими подіями в країні, після 2004 року став захоплюватися політикою. Вважаю соціальні мережі сильним інструментом впливу на людей. Таким чином і потрапив на ТБ. Буду намагатися зробити мікс з політичних оглядів мережі з форматом ТВ- шоу.
  • Ліна Нерус Народилася в м. Переяслав-Хмельницький. У сім'ї військовослужбовця. Має дві вищі освіти: з філології та управління економікою природокористування. Роботу в галузі медіа почала на одній з провідних радіостанцій України (Радіо Мелодія) З 2003 працює телеведучою на загально-українських телеканалах "НТН" (програма "Вершки") та з 2006 незмінна ведуча ранкової програми на телеканалі "Інтер". З березня 2015-го приєдналася до команди  NewsOne.
  • Катерина Лісунова Народилася у Києві. До нестями люблю це місто! Навчалася в університеті імені М.П. Драгоманова. Вивчала іспанську, англійську мови та світову літературу. Обожнюю вивчати іноземні мови. Наразі опановую іврит. Однак, перша робота була пов'язана саме з іспанською. На міжнародному каналі JN1, який транслювався 7-ма мовами, мені доручили відповідати за іспанську версію. Пізніше працювала на різних новинних сайтах. Додатково проходила практику на каналі УТР, як журналіст. Потім мене взяли редактором міжнародної версії каналу NewsOne. З моменту, коли почався Ребрендинг каналу, моя робота почала набирати обертів.  
  • Вадим Ярошенко Народився в місті Суми, в сім'ї військовослужбовця. Закінчив школу в Чехословаччині. Вищу освіту здобув в університеті ім. Тараса Шевченка, історичний факультет. Працював на радіо в якості ведучого та програмного директора. Був одним із засновників і фронтменів рок-групи "Майа".  2000 року переїхав до Києва. Ведучий одразу кількох успішних проектів на Новому каналі ("ТВ Таблоїд" і "Зона Ночі"), бренд-войс каналу М1 і ведучий ранкового шоу "Гутен Морген".
  • Юрій Кляцкін Народився 30 листопада 1981 року в місті Києві. Закінчив Київський національний університет культури та мистецтв, кафедра "режисура естради та масових свят" за спеціальністю "режисер-педагог". З 2003 року організатор, сценарист, ведучий різноманітних подій. З 2004 року актор, з 2006-го – режисер, з 2009-го – педагог театру-студії імпровізації "Чорний Квадрат". На сьогодні  за його плечима більше 20 режисерських робіт  та приблизно 100 ролей у театрі, 26 ролей у рекламах, 10 головних ролей у кліпах, 7 серіалів і  4 художніх фільми. З 2012 року - лектор Advertising School (Школа рекламних технологій) по курсу "Копірайтинг". З березня 2015 року ведучий  HEADLINE  телеканалу NewsOne. 
  • Світлана Шевченко В дитинстві мріяла, що "виросту — і стану артисткою". Якщо не артисткою — то ведучою. Точні науки не сприймала, жила від уроку до уроку в музичній школі. Вступ до Чернігівського училища і майбутнє професійної піаністки не підтримали батьки. І я вдячна їм за це. Усе, що в мене є, у першу чергу завдяки батькам. Вони дали мені дуже потужний старт. Далі майстерність ведучого, актора, сценмова й журналістика в університеті культури... Перший сюжет на "Ері", перший запис у студії, власна рубрика про здоров"я, а потім і програма, перший для мене випуск "Доброго ранку, Україно!". А ось що таке прямий ефір відчула вже на парламентському каналі "Рада". Дебютний випуск новин — у студії "БТБ".
© 2014 NEWS ONE CHANNEL