Слухати
Слухати

Володимир Грановський у програмі "Початок" з Василем Головановим (05.06)

05.06.2017

В ході програми обговорили нову інформацію Bellingcat про трагедію рейса МН17.

Зокрема, міжнародна експертна група Bellingcat встановила імена водіїв, які брали участь в перевезенні установки "Бук" з території Російської Федерації на Донбас, з якої було збито літак Boeing рейсу МН17 на сході України. Користувач соцмережі солдат Дмитро З. оприлюднив в мережі ряд знімків, за якими експертам вдалося встановити маршрут руху колони, а також водіїв вантажівок і їх імена. При цьому всі імена і прізвища, які фігурують в доповіді, замінені на позивні, а справжні є тільки в документі, відправленому на розгляд міжнародної Слідчої групи, що займається розслідуванням катастрофи.

Відомо, що вантажівка, що перевозила "Бук 332", має номер "4267 АН 50", а його трал - "ХР 4679 50". При цьому саме Дмитро З. займався транспортуванням пускової установки під номером 232, а водії, зафіксовані на фото, також брали участь в цій операції з 23 по 25 червня 2014.

Крім цього, в ефірі на зв'язку по телефону Євген Червоненко прокоментував рішення призначити раніше на посаду глави "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна.

"У нього немає рішучості, він на одній і на іншій руці тримає братів Дебневічев. Це дуже безвідповідально і дуже зручно тим, хто в цей страшний час просто наживається. Головним злочином Балчуна є те, що транзит впав з 3 мільйонів контейнерів до 250. Це навіть більше, ніж злочин. Це просто зручне потурання владі і зараз в "Укрзалізниці" йде боротьба між двома центрами впливу - Адміністрацією і Кабміном. Сумно, бездарно, противно і ганебно, як багато чого в нашій країні", - підкреслив Червоненко.

Гість програми "Початок" з Василем Головановим - політичний експерт Володимир Грановський.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...