Прямий ефір

Названі кращі спортсмени XXI століття

Розміщено: 12.06.2020

Володимир Кличко. Фото: Klitschko Brothers

Український боксер Володимир Кличко зайняв 98-е місце в топ-100 кращих спортсменів-чоловіків XXI століття за версією "Marca". Легендарний супертяж став єдиним представником України.

Кращим спортсменом XXI століття названо 23-разовий олімпійський чемпіон з плавання американець Майкл Фелпс.

Друге місце в рейтингу зайняв восьмиразовий переможець олімпіад ямаєць Усейн Болт, трійку найсильніших атлетів замкнув тенісист зі Швейцарії Роджер Федерер, на рахунку якого 20 перемог на турнірах серії "Великого шолома" в одиночному розряді.

На четвертій позиції розташувався іспанський тенісист Рафаель Надаль, п'ятим став баскетболіст Кобі Брайант. Місця з шостого по десяте зайняли гольфіст Тайгер Вудс, футболіст Ліонель Мессі, автогонщик Льюїс Хемілтон, мотогонщик Валентіно Россі і ще один футболіст Кріштіану Роналду.

В першу десятку не увійшли зірка "Барселони" Ліонель Мессі і супербомбардир "Ювентуса" Кріштіану Роналду.

Як повідомляв NEWSONE раніше, сьогодні мав стартувати Чемпіонат Європи з футболу

Источник: marca.com

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.