Про нас

«Щоб бути ближчими до людини з протилежного боку екрана, ми маємо знати та розуміти, чим вона живе, про що думає, що її хвилює. Саме тому ми максимально створюємо умови для того, щоб почути думку і запитання від кожного учасника ефіру. 24 години на добу та 7 днів на тиждень ми працюємо для вас» - команда NewsOne.

NewsOne - інформаційний телеканал та мультимедійна платформа на базі сучасного технологічного комплексу інформаційного мовлення. 100% ефіру забезпечується власним виробництвом телеканалу.

Завдяки унікальній технологічній системі камер Live U ми ведемо якісні трансляції з будь-якої точки світу, безпосередньо з місця події. 24/7 ми на зв'язку з глядачем і оперативно висвітлюємо найсвіжіші новини та події України й світу, надаємо широкий спектр думок від експертів.

NewsOne займає лідируючі позиції за показниками перегляду інформаційних каналів України як в традиційному телебаченні, так і в Інтернеті.

Як топовий інформаційний телеканал NewsOne вийшов за рамки класичного телебачення: популярність Youtube-каналу NewsOne підтверджує цифра - понад 100 000 підписників .

NewsOne включено в усі кабельні мережі України й транслюється в аналогових і цифрових пакетах операторів в HD і SD форматах. Телеканал присутній в ефірному цифровому пакеті DVB-T в Києві та області.

Супутникове мовлення NewsOne здійснюється через супутник Аstra 4a на Україну, Європу і західно-європейську частину Росії.

Загальне покриття України - 84% глядачів країни, що становить понад 30 млн. осіб. Ефір каналу NewsOne наповнюють інформаційні та аналітичні програми, лідери яких - відомі і улюблені глядачеві ведучі.

Візитною карткою каналу NewsOne є новий всеукраїнський проект - Велике політичне ток-шоу «Український формат», який з кожним ефіром набирає все більшої популярності, що підтверджується результатами телеперегляду – ростом рейтингів.

Щосереди о 20:00 - «Український формат» - Відтепер доля України вирішується тут!

Параметри супутника Astra 4A:

- орбітальна позиція 4.8°Е (східної довготи)

- частота прийому 12073 МГц

- горизонтальна поляризація (H)

- стандарт мовлення DVB-S

- символьна швидкість 27,500 Мсимв/с

- корекція помилок (FEC) 3/4

- назва сервісу (SID) - NEWS ONE (6510)

- формат стиснення MPEG-2

- кодування FTA (некодований).