Слухати
Слухати

Заборона Меджлісу: прокуратура завела справу

19.04.2016

У прокуратурі Криму відкрили кримінальне провадження через заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу на території півострова.

Про це повідомили в Генеральній прокуратурі України.

При цьому в ГПУ наголосили, що заборона "свідчить про продовження репресій проти кримськотатарського народу", а також тих, хто протистоїть окупації півострова.

"Самопроголошена влада під приводом нібито протидії екстремістської діяльності прагне позбавити кримських татар представницького органу, наполегливо ігноруючи норми міжнародного права в сфері прав корінних народів. Зокрема, Декларацією ООН про права корінних народів підтверджується право таких народів на власні представницькі інституції", - додали в Генпрокуратурі.

В українських правоохоронних органах підкреслюють, що шляхом заборони діяльності Меджлісу окупаційна влада Криму порушуює "рівноправність громадян, навмисно принижуючи національну гідність кримськотатарського народу".

Нагадаємо, що прокуратура Криму на цей момент знаходиться в будівлі Генпрокуратури в Києві.

Як повідомляв NewsOne, в результаті заборони російською владою Меджлісу кримськотатарського народу Верховна Рада вирішила звернутися до ООН з проханням відреагувати на цей факт.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.
Loading...