Слухати
Слухати

Юрій Єхануров у "Хронології" з Литвиненко та Головановим (13.06)

14.06.2017

В ході прямого ефіру йшлося про ситуацію на Донбасі і проблеми переселенців.

Регіон Донбасу є розореним і має досить сумнівні економічні цінності, вважає Єхануров. За його словами, Україна повинна звернутися за допомогою до Міжнародних організацій, а також інших країн і завантажити їх роботою, тому що від мінських переговорів толку немає і шанси на відновлення Донбасу - дуже низькі.

Водночас він прокоментував нинішню позицію влади Російської Федерації щодо Криму і Донбасу. На думку Єханурова, Росія має намір обміняти Донбас на Крим. "З точки зору геополітики Росія міркує таким чином: Донбас в обмін на Крим. Ми вам цей Донбас віддамо, а ви забудьте про Крим, і бог з ним з цим юридичним визнанням, просто не чіпайте нас з Кримом. Швидше за все, саме таким є компромісний варіант Росії. Їх завдання одне - щоб у нас був постійний конфлікт і постійні проблеми, і щоб ми якомога більше ресурсів вкладали в цей незрозумілий, з точки зору визначення, конфлікт. Зараз слова Турчинова можна вважати першими кроками визнання, що, все-таки, там не АТО, а йде війна", - підсумував Єхануров.

Також політик запропонував проводити вибори в країні кожні два роки.

"Я вважаю, що кожні два роки потрібно міняти парламент, тому що якщо ми хочемо змінити еліту, то ці ротації повинні проходити не раз в п'ять років. Вони безвідповідальні люди, які не хочуть працювати. Як український народ може терпіти цих нероб в країні, яка є парламентсько-президентською? Вони несуть відповідальність за народ", - підсумував Єхануров.

Крім цього, обговорили спалах ботулізму в Україні, можливі нові санкції США проти Росії, мовні квоти для телебачення, дисципліну народних депутатів, газовий коридор з Хорватії.

Гість програми "Хронологія" з Василем Головановим і Юлією Литвиненко - екс-прем'єр міністр Юрій Єхануров.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...