Слухати
Слухати

Юрій Єхануров у "Великому вечорі" з Головановим (12.01)

12.01.2018

У студії обговорили заяву Путіна, що РФ готова передати Україні військову техніку з Криму, переслідування українських артистів, які виступають в РФ, мовні квоти в теле і радіоефірах.

Юрій Єхануров заявив, що сварки між правоохоронними органами були помилкою.

"Генпрокуратура дійсно змінює функції і відповідно до законодавства йде такий перехідний період. Я вважаю, що помилкою було те, що він зараз називає подоланням перешкод, те, що вони почали лаятися між собою. Ця сварка - чисто українське явище. Я думаю, що це було негоже, це був великий мінус роботі Генпрокуратури, оскільки вони старше, вони більш досвідчені, вони знають. Я б, напевно, більше зосередився на тому, що реально буде в цьому році, яким чином перетворюється вся ця система і як буде працювати система органів", - сказав гість програми.

Крім цього, Єхануров побажав, щоб прокурори менше миготіли на телеекранах.

"Я думаю, що головне питання - це зміни, і щоб ці зміни відбулися. Дуже б хотілося побажати всім українцям, щоб прокурори якомога менше миготіли на телеекранах, а більше займалися справою", - сказав Єхануров.

Також, за словами Єханурова, зростання експорту означає, що українські виробники навчилися працювати за зарубіжними стандартами.

Гість програми "Великий вечір" з Василем Головановим - Єхануров Юрій, прем'єр-міністр України 2005-2006 рр., міністр оборони України 2007-2009 років.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...