Слухати
Слухати

Юрій Левченко vs Олексій Гончаренко в "Дуелі" з Миколою Вереснем (19.06)

20.06.2017

Політики позмагалися в обговоренні важливих тем, серед яких зустріч президентів США і України Дональда Трампа та Петра Порошенка.

У понеділок, 19 червня, президент Петро Порошенко вирушив до Сполучених Штатів Америки з робочим візитом. Під час зустрічі Трампа і Порошенко планується обговорити виконання сторонами зобов'язань в рамках Мінських угод, допомогу реформам в Україні, питання двостороннього співробітництва України та США, а також санкцій проти РФ.

Також ішлося про те, що глава фракції "Самопоміч" Олег Березюк оголосив протест проти бездіяльності влади, через який, на його думку, Львів опинився завалений тоннами сміття.

"Я прийняв своє особисте рішення, як людина і як народний депутат. На знак протесту проти знущань над людьми, приниження і брехні, в знак протесту проти знущань над містом, який є символом свободи. Підтримуючи львів'ян, які завжди терплячі і толерантні до влади, тому що вірять в державу, а це держава в особі центральної влади над ними цинічно знущається. І вимагаючи припинення цих знущань і припинення брехні в державі, я, як людина лікар і народний депутат України прийняв незвичайне для себе рішення. Ніколи не думав, що це рішення я буду приймати в ХХІ столітті тут. Я оголошую голодування, підтримуючи львів'ян і протестуючи проти свавілля центральної влади в Україні. У ХХІ столітті, на жаль", - заявив Березюк.

У свою чергу мер Львова Андрій Садовий назвав таку поведінку свого соратника "криком душі".

Крім цього, обговорили законопроект про реінтеграцію Донбасу, конфіскацію судом Одеського НПЗ.

Гості програми "Дуель" з Миколою Вереснем - позафракційний народний депутат Юрій Левченко і народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенко" Олексій Гончаренко.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...