Слухати
Слухати

Юрій Фельштинський у "Бацман Live" (05.09)

05.09.2017

Під час програми говорили про вбивство бізнесмена Михайла Лесина в США, рівень корупції в США, ймовірний розвиток подій навколо КНДР, розслідування вбивства Олександра Литвиненка, агресію РФ проти України, анексію Криму Росією, війну на Донбасі.

Юрій Фельштинський, коментуючи вбивство Михайла Лесина заявив, що розслідування цієї справи прийшло до якихось дивних висновків, тому що з одного боку було зазначено, що ця смерть носить насильницький характер, а іншого боку було зазначено, що Лесин знаходився один.

Також, за словами історика, Лесин був фактором ризику.

Крім цього, Фельштинський заявив, що у Росії, безумовно, є компромат на Трампа, але ніхто не знає який саме це компромат, до того ж до компромату в сучасному світі багато людей ставляться по-різному.

Фельштинський також зазначив, що сексуальний компромат для Трампа теж є компроматом, але інша справа, що "нас це не сильно б здивувало".

Гість проекту, при цьому, додав, що Трамп не випадково не розкриває податкові декларації.

Також Фельштинський заявив, що сьогодні багато американських сенаторів і конгресменів називають Росію ворогом, хоч цього ніколи раніше не було, навіть після 2014 року.

"Сьогодні все змістилося в бік того, що Росія ворог", - сказав Фельштинський.

Історик також зазначив, що багато колишніх європейських лідерів підтримують зараз хороші стосунки з Путіним, і привів у приклад Шредера і Берлусконі.

Гість спільного проекту інтернет-видання "Гордон" і телеканалу NewsOne з Олесею Бацман - російсько-американський історик Юрій Фельштинський.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...