Слухати
Слухати

Євтушок і Доній у "Великому вечорі" з Кирик (06.12)

06.12.2017

З гостями програми обговорили блокування телеканалу NewsOne, акцію протесту під стінами Верховної Ради, новину про те, що главу антикорупційного комітету Єгора Соболєва хочуть відсторонити від займаної посади.

Сергій Євтушок заявив, що перешкоди в висловлюванні думок - це не шлях демократичної країни.

"Якщо є склад злочину щодо деяких редакційних речей, які ведуться на телеканалі, то однозначно повинні реагувати правоохоронні органи. Створювати безлад, іншими словами перешкоджати висловити свою думку, я зараз без проблем можу це робити, мене ніхто не модерує, я, що думаю, то і висловлюю, абсолютно не потрібно і це зовсім не розвиток країни, не тієї демократичної, не тієї правової країни, яку хотілося б побудувати", - сказав нардеп.

У свою чергу Олесь Доній заявив, що в Україні проблема в загрозі свободі слова.

"Проблема в загрозі свободі слова в Україні і взагалі в інформаційній політиці влади в Україні", - сказав екс-нардеп.

При цьому, за словами Донія, медіа - це механізм донесення інформації.

"Будь-які медіа - це механізм донесення інформації. Чим більше медіа, чим більше конкуренція у медіа, тим ширше теоретично можливість донесення інформації", - сказав екс-депутат.

Нагадаємо, що в неділю, 3 грудня невідомі люди в балаклавах заблокували вхід на телеканал NewsOne. Радикали незгодні з редакційною політикою каналу і позицією його власника Євгенія Мураєва. Так звані "активісти" стверджують, що не підуть поки канал не змінить свою редакційну політику, а його власник не принесе вибачення. На події під каналом вже відреагували Петро Порошенко, Арсен Аваков та ряд інших високопоставлених чиновників.

Гості студії програми "Великий вечір" NewsOne з Оленою Кирик - Доній Олесь, народний депутат України VI скликання і Євтушок Сергій, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина".

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...