Слухати
Слухати

Євгеній Мураєв у "Великому інтерв'ю" з Юлією Литвиненко (12.06)

13.06.2017

Серед головних тем розмови були антикорупційні мітинги в Росії, а також ситуація на Донбасі.

Олексій Навальний - це агент впливу іноземних держав, зацікавлених в руйнуванні інституту влади в Росії, упевнений Мураєв. Також народний депутат додав, що Навальний несе повну відповідальність за всіх людей, які були затримані за участь в мітингу в несанкціонованому місці, оскільки він знав про те, що в заявлених місцях демонстрації були заборонені.

"Йому була потрібна гарна картинка. В гонитві за рейтингами і демонстрацією нібито "демонізації влади", він привів людей в заборонені для мітингів місця. При цьому, в 160 містах Росії опозиційні мітинги пройшли без пригод, люди зібралися і висловили свою позицію" - повідомив Мураєв.

Також Мураєв додав, що події в Росії пройшли за відпрацьованими схемами дискредитації дії інституту влади в Україні, яка відбувалася в 2010-2013 роках. Крім того, на думку народного депутата, така відсіч діям демонстрантів з боку влади є природною.

Крім цього, на думку політика, три роки - це достатній термін для того, щоб закінчити війну на Донбасі і прийняти всі необхідні нормативні документи, які були прописані в Мінських угодах.

Однак, за словами народного депутата, дії по завершенню конфлікту нинішній владі невигідні, тому що першим завданням, про яке також неодноразово заявляв і президент України, є розрив економічних, культурних та історичних зв'язків з Росією. "Вони не будуть закінчувати цю війну, її закінчить наступна влада. Хоча всім зрозуміло, що поки конфлікт не буде закінчено, благополучного життя в Україні не буде" - додав Мураєв.

Гість програми "Велике інтерв'ю" з Юлією Литвиненко - позафракційний народний народний депутат, лідер політичної ради партії "За життя" Євгеній Мураєв.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...