Слухати
Слухати

Євгеній Мураєв у "Наслідках" з Головановим і Мартиросяном (11.10)

11.10.2017

В ході програми обговорили виступ Петра Порошенка в ПАРЄ і його відповідь Земану, скандальний закон про освіту, питання повернення Криму, пенсійну реформу та її положення, судову реформу в Україні.

Євгеній Мураєв заявив, що обіцянки і дії Петра Порошенка різняться.

"Кожен громадянин України може проаналізувати обіцянки президента і розуміти наскільки сильно вони розходяться з дійсністю. Це відбувається не тільки всередині країни, але ми зараз бачимо і на зовнішній арені", - сказав нардеп.

Також, на думку гостя програми, Україна спочатку повинна була отримати висновки Венеціанської комісії і тільки після цього приймати закон про освіту.

"Якщо приймаються спірні норми закону спочатку можна було отримати висновки Венеціанської комісії, профільних комітетів ПАРЄ і тільки після цього закон приймати. Це було б правильно і тоді не було б таких запеклих суперечок", - сказав Мураєв.

Крім цього, депутат зазначив, що в Україні зараз йде насильницька українізація.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко виступив на сесії ПАРЄ. Гарант багато говорив про російську агресію, боротьбу з корупцією і ситуації на Донбасі. Не оминув глава держави і питання анексованого Криму і скандальний закон про освіту. Порошенко зазначив, що дана реформа дає рівні можливості для всіх учнів, незалежно від їх походження і місця проживання.

Гості програми "Наслідки" з Василем Головановим і Тиграном Мартиросяном - позафракційний народний депутат, лідер політичної ради партії "За життя" Євгеній Мураєв.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...