Слухати
Слухати

Євген Червоненко в "Наслідках" з Головановим (10.10)

10.10.2017

Увечері на NewsOne обговорили українську реформу освіти, законопроект, який обмежить виїзд українців в РФ, інформацію про те, що в Україні побільшає бетонних доріг, чутки про те, що США висунули Україні вимогу, щоб наступним президентом став хтось не пов'язаний з політикою.

Євген Червоненко заявив, що він намагається останнім часом не просто думати, а робити.

"Я сьогодні намагаюся зосереджуватися на позитиві і не просто думати, а робити", - сказав Червоненко.

Також, за словами гостя програми, він вважає Туреччину та Ізраїль корисними країнами для України.

"Я за минулий тиждень встиг побувати в Ізраїлі і в Туреччині. Я вважаю, що обидві країни найпотенційніші, крім, безумовно, Америки, у якій мені часом здається, що ми вже в управлінні, це країни, які можуть бути корисні, де є спільні інтереси", - сказав колишній міністр.

Також Червоненко зазначив, що Туреччина територіально близька до України.

Коментуючи ініціативу заборонити українським політикам і чиновникам поїздки в Росію, гість програми назвав дане бажання дурницею.

Нагадаємо, що у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який обмежить виїзд громадянам України в РФ. Проект закону підготували депутати від БПП Андрій Немирівський і Андрій Шинькович і позафракційний Андрій Денисенко. Ініціатива пропонує тимчасово обмежити виїзд в Росію громадянам України, які є держслужбовцями і політиками. Обмеження не стосуються працівників дипломатичних служб, осіб, які здійснюють виїзд з метою невідкладного медичного лікування або участі в похоронах родича.

Гість програми "Наслідки" з Василем Головановим - екс-міністр транспорту Євген Червоненко.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...