Слухати
Слухати

Євген Червоненко у "Великому інтерв'ю" з Василем Головановим (05.07)

05.07.2017

В ході відвертої бесіди обговорили останні актуальні політичні теми. Зокрема, спробували спрогнозувати, хто стане новим президентом України.

"Я думаю, що наступним президентом буде Порошенко або Тимошенко", - заявив Червоненко.

При цьому він вважає, що якщо президент зробить спроби витіснити Тимошенко з передвиборної гонки, то він програє вибори. "При чому, якщо президент почне воювати з Тимошенко, то вона однозначно стане президентом. У них приблизно однаковий антирейтинг, у неї менше, але у неї постійний електорат. Будь-які подразники, хитрощі, тиск не пройде цього разу", - зазначив Червоненко.

Крім цього, поговорили про бажання Червоненка повернутися у велику політику. За його словами, він не має наміру співпрацювати з Радикальної партією і партією "Самопоміч".

"Я піду в політику. Однозначно не піду з Ляшком, думаю, не піду з "Самопоміччю", тому що і там, і там дві моралі, а решта - ніколи не говори ніколи. У "Блоці Петра Порошенка" я бачу людей, яких я багато років знаю, але там ні на яку посаду я не хочу зараз. Я піду в політику і повернуся", - зазначив політик.

Крім того, він вважає своїм обов'язком поділитися своїми знаннями і зв'язками для того, щоб подолати ситуацію, що склалася в Україні. "У тій ситуації, в який ми знаходимося, якщо країні потрібні мої знання і мої зв'язки, я піду. Це мій обов'язок", - підсумував Червоненко.

Також прокоментували заборону на гастролі російських артистів в Україні, недоторканність депутатів, війну на Донбасі, питання мови, пенсійну реформу, укомплектованість Ради, мовні квоти.

Гість "Великого інтерв'ю" з Василем Головановим: екс-міністр транспорту і зв'язку України Євген Червоненко.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...