Слухати
Слухати

"Хронологія дня" з Піховшеком (30.11)

01.12.2017

В ході програми обговорили новину про те, що глава МВС Румунії виявила у себе прослуховуючий пристрій, інтерв'ю глави МЗС РФ Лаврова, можливу відставку Рекса Тіллерсона, місію Червоного хреста на Донбасі, новину про те, що РФ розгорне в Криму ще одну систему ППО, заяву глави МЗС Клімкіна про мовну політику України, вибух гранати в суді Нікополя, нових членів ЦВК, нового голову Верховного суду України, заяву віце-спікера Держдуми РФ Толстого, заяву НАБУ про те, що ГПУ і СБУ втручаються в їхню роботу, плани на будівництво метро на Троєщину, новину про те, що померла льотчик-випробувач Марина Попович.

В'ячеслав Піховшек заявив, що Україні треба придивитися до Румунії.

"Нам треба придивитися до країни, яка є нашим сусідом, і з якою ми вляпалися в черговий конфлікт з вини Порошенко - це Румунія. Тому що, судячи з усього, в боротьбі з корупцією, з організованою злочинністю дійсно в цій країні зроблено досить багато. Я не пригадую, щоб в якійсь іншій східно-європейській країні, чиї проблеми взагалі-то схожі, або навіть в Греції, де теж існує подібна проблема, так наполегливо і так часто розгорялися корупційні скандали, і скандали пов'язані з правоохоронцями, як це відбувається з Румунією", - сказав журналіст.

Крім цього, Піховшек подякував Червоному хресту за гуманітарну допомогу доставлену на непідконтрольні території Донбасу.

Традиційна "Хронологія дня" з журналістом і телеведучого В'ячеславом Піховшеком.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...