Слухати
Слухати

"Хронологія дня" з Піховшеком (28.11)

29.11.2017

Під час програми обговорили новину про те, що в Німеччині бургомістра вдарили ножем, готовність Китаю направляти інвестиції в Словаччину, новину про те, що російський Су-30 перехопив над Чорним морем літак ВМС США, обшуки на заводі "Перетворювач", заяву Арсена Авакова про неефективність Мінських домовленостей і шокуючому кількості військ сепаратистів на Донбасі, нагадування Курт Волкера про обов'язки України в Мінських угодах, плани допитати співробітників Пола Манафорта, боротьбу антикорупційних органів, стан Олега Табакова, справу обвинувачених у вбивстві Олеся Бузини й багато іншого.

В'ячеслав Піховшек заявив, що Словаччину поки не встигли зробити ворогом.

"У нашій країні фахівців з Словаччини вистачає. Це дружня нам країна, яку навіть при Порошенко ще не встигли зробити ворогом", - сказав телеведучий.

Крім цього, за словами Піховшека, він відразу зрозумів, що Словаччина і Південна Корея домовилися.

"Я працював у Братиславі кілька разів. Я відразу зафіксував, що Словаччина і Південна Корея давно домовилися. Це база південнокорейських товарів на східноєвропейський і західноєвропейський ринок", - сказав журналіст.

Також телеведучий додав, що Україна програла конкуренцію маленькій Словаччині.

"Я можу відповідально сказати, що Україна програла конкуренцію маленькій Словаччині. Програла Hyundai - там поставили завод, а не поставили в Україні. Програла, як центр виробництва південнокорейської продукції, у якої є свій ринок в Європі, в тому числі і в Україні", - сказав телеведучий.

Традиційна "Хронологія дня" від журналіста і телеведучого В'ячеслава Піховшека.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...