Слухати
Слухати

"Хронологія дня" з Піховшеком (27.11)

28.11.2017

У студії обговорили високий вплив злочинності на бізнес, присутність Росії в ПАРЄ, заборгованість зарплати перед українськими шахтарями, спалах кору на Буковині, новину про те, що українські високопосадовці отримали приписи від НАЗК, ситуацію в Каталонії, інформацію про те, що Литва має намір передати Україні озброєння, напад на мусульманський центр в Польщі, суд у справі Романа Насірова, ввезення великої партії наркотиків в Україну з Угорщини, заяву Курта Волкера.

В'ячеслав Піховшек заявив, що фахівці повинні визначати досягнення Дональда Трампа.

"На рахунок того, що Трамп за десять місяців досяг більшого, ніж керівники США до нього - тут треба говорити з фахівцями з історії США, яких в Україні немає, як і немає і багатьох інших професіоналів", - сказав телеведучий.

Також журналіст не виключає, що нібито втручання Росії в американські вибори - це вигадка Демократичної партії США для пояснення поразки на виборах.

"На рахунок того, що нібито втручання Росії в американські вибори - це дійсно вигадка Демократичної партії США для пояснення її поразки на виборах в 2016 році, не виключаю, що Трамп тут правий. Справа в тому, що серед багатьох американців, які живуть не в Вашингтоні, а в так званій Піорії, тобто за межами Вашингтона і Нью-Йорка, давно панує думка, що вони роками голосують, то за республіканців, то за демократів, а ситуація в країні в позитивну сторону не місяться. Звідси частково протестне голосування за Трампа", - сказав журналіст.

Традиційна "Хронологія дня" з журналістом і телеведучого В'ячеславом Піховшеком.


Loading...