Слухати
Слухати

"Хронологія дня" з Піховшеком (09.01)

10.01.2018

В ході програми обговорили президентські амбіції Дональда Трампа і Опри Вінфрі в 2020 році, звинувачення Комітету захисту журналістів на адресу Трампа в тиску на пресу, вимогу угорців автономії в Румунії, перспективу введення миротворців ООН на Донбас, зречення від престолу японського імператора Акіхіто, корупційний скандал в Китаї, створення нового китайського авіаносця, новину, що фільм "Не любов" номінували на премію BAFTA, інформацію, що Великобританія може відкласти візит Трампа.

В'ячеслав Піховшек зазначив, що сьогодні було досить багато заяв і різного роду коментарів з приводу роботи Опри Вїнфрі.

При цьому, за словами телеведучого, професійні політики, як такі американців дістали.

"Якщо можна висловитися таким чином, шоуізація політики відбувається в Америці, і вона відбувається вже не перший рік. Той, хто уважно стежить за американською політикою, звичайно ж, згадає і Happy birthday Мерлін Монро до Джона Кеннеді, він згадає дикі виступи Росса Перо, попередника Трампа з цих всіх людей, але шоуізація політики - це реакція пересічного американця, американця з Піорії на десятиліття правління професійних політиків. Це означає, що професійні політики, як такі американців дістали. Вони хочуть чогось нового, швидше за все, зі світу шоу-бізнесу", - сказав журналіст.

Також Піховшек заявив, що Трамп явно не є людиною, яка найбільше шкодить свободі преси на нашій планеті.

Традиційна "Хронологія дня" від журналіста і телеведучого В'ячеслава Піховшека


Loading...