Слухати
Слухати

"Хронологія дня" з Піховшеком (05.12)

06.12.2017

Під час програми обговорили новину про те, що Юрій Луценко не поїхав на конференцію до Вашингтона, інформацію, що Пола Манафорта не відпустять з-під домашнього арешту, новину, що ФБР "неприємно" здивовані словами Луценка про співпрацю з НАБУ, стурбованість США слабким рівнем боротьби з корупцією в Україні, невдале затримання Михайла Саакашвілі після звинувачень у співпраці із олігархом Курченком, військовий альянс Швеції і Фінляндії, погіршення відносин Німеччини і США, новину про те, що в Москві заявляють про "холодну війну" з США , слова Клімкіна про перезавантаження карпатського єврорегіону та багато іншого.

В'ячеслав Піховшек заявив, що Юрій Луценко не поїхав до Вашингтона, щоб не отримувати втик.

"Не поїхав Луценко, щоб не отримувати втик, це знову таки зрозуміло. Він міг би попіаритися в Вашингтоні, але вирішив попіаритися в Україні", - сказав журналіст.

Також телеведучий повідомив, що стурбованість можливим перенесенням посольства США в Єрусалим висловили вже кілька країн.

"За останні 48 годин тривогу і стурбованість можливим перенесенням посольства в Ізраїлі висловили, я не скажу, що мій список буде вичерпним, це те, що я читав сьогодні, Франція, Туреччина, Єгипет і Йорданія, звичайно", - сказав Піховшек.

Традиційна "Хронологія дня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...