Слухати
Слухати

"Хронологія дня" з Піховшеком (04.12)

05.12.2017

У студії обговорили наступний саміт Східного партнерства, блокування телеканалу NewsOne, реакцію президента Порошенка на блокування NewsOne, новину про те, що американська компанія Intel закрила офіс в Україні, контрабанду тютюнових виробів з України в ЄС, проект держбюджету-2018, земельну реформу в Україні, справу про екстрадицію лідера Карлеса Пучдемона.

В'ячеслав Піховшек заявив, що він не буде фантазувати на тему санкцій проти Росії.

"Я намагаюся бути не схильним до впливу російської пропаганди, американської пропаганди, української пропаганди, тому не буду фантазувати на тему наскільки легкі, або складні для Росії санкції, що вони призводять, що вони значать для російської економіки, до яких результатів вони конкретно приведуть. Для цього треба їхати і вивчати ситуацію на місці", - сказав журналіст.

Крім цього, Піховшек зазначив, що сьогодні немає жодної стрічки в світі, в якій не згадали б ситуацію навколо NewsOne.

"Немає жодної стрічки в світі, я сьогодні читав багато, яка не згадала б про події навколо каналу NewsOne. Той, хто цю всю справу організував повинен був це прорахувати", - сказав телеведучий.

Нагадаємо, що в неділю, 3 грудня невідомі люди в балаклавах заблокували вхід на телеканал NewsOne. Радикали незгодні з редакційною політикою каналу і позицією його власника Євгенія Мураєва. Так звані "активісти" стверджують, що не підуть поки канал не змінить свою редакційну політику, а його власник не принесе вибачення. На події під каналом вже відреагували Петро Порошенко, Арсен Аваков та ряд інших високопоставлених чиновників.

Традиційна "Хронологія дня" з журналістом і телеведучого В'ячеславом Піховшеком.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...