Слухати
Слухати

В'ячеслав Піховшек у "Великому інтерв'ю" з Юлією Литвиненко (06.07)

07.07.2017

Під час розмови на різні теми обговорили і питання пенсійної реформи, а також способи нормалізації відносин з Росією.

В Україні не можна проводити пенсійну реформу, поки економіку не піднімуть з колін, вважає Піховшек. "Пенсійна реформа не може зводитися до простого підвищення пенсійного віку. Можна займатися пенсійною реформою, але тільки в той момент, коли економіка працює. Тобто, першочерговим є запуск економіки в Україні, а оскільки у нас економіка не робоча і нічого не робиться для того, щоб вона стала робочою, то і пенсійна реформа, власне, теж працювати не буде", - пояснив Піховшек.

Водночас він підкреслив, що не прогнозує прийняття пенсійної реформи в Україні найближчим часом.

Піховшек підкреслив, що в українській політиці не вистачає такої сили, яка б прагнула до відновлення економіки і мала намір налагодити відносини з Російською Федерацією.

"Бракує просто принципової політичної сили, яка б виступала: за відродження економіки; за припинення конфлікту, за нормалізацію відносин з Росією, за те, щоб конструктивно підійти до Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом", - пояснив він.

Крім цього, прокоментували візит Тіллерсона в Україну, українське питання на G20: зустріч Путіна і Трампа, нове подання на Мосійчука.

Гість програми "Великого інтерв'ю" з Юлією Литвиненко - журналіст, телеведучий В'ячеслав Піховшек.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...