Слухати
Слухати

Володимир Литвин у "Великому інтерв'ю" з Юлією Литвиненко (09.06)

10.06.2017

Ішлося у прямому ефірі про багато важливих для українських громадян тем, серед яких, зокрема, результати двох революцій незалежної України.

Помаранчева революція і Революція Гідності в Україні не принесли позитивних змін, вважає Литвин. "Україна дуже добре скроєна, але погано зшита. Різні території свого часу перебували в різних державних утвореннях. Вони несуть різну ментальність. В цьому сила при одному об'єктивній і необхідній умові: влада це розуміє і намагається нашу різницю вплести в єдиний зв'язок, щоб досягти позитивного результату ", - підкреслив Литвин.

Він зазначив, що проблема української влади в тому, що вона слухає лише одну, меншу частину - радикальну, яка "найбільш активна, тисне на владу, активна під час виборів, задає тон". "Питання в тому, щоб почути, об'єднати інтереси, запити, потреби людей і вийти на ті інтегровані показники, що не розколють, а об'єднають суспільство", - сказав політик.

Крім цього, обговорили одну з найбільш гострих проблем - питання субсидій.

"Субсидії - це спосіб змушувати людей бути лояльними до влади. Необхідно все звести до пенсій і зарплат людей, які могли б утримувати себе і платити за комунальні послуги", - заявив Литвин.

Він зазначив, що нинішні комунальні платежі, які змушені платити громадяни країни, є абсолютно несправедливими. "Не розглядаються позови в судах про те, що нинішні комунальні платежі є непідйомними, зовсім несправедливими і прийняті на догоду власникам газових мереж і свердловин, а також власників електромереж. Таким чином, платять не державі, а власникам мереж", - зазначив нардеп.

Гість "Великого інтерв'ю" з Юлією Литвиненко - Володимир Литвин, екс-голова ВРУ.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...