Слухати
Слухати

Володимир Горковенко в програмі "Початок" з Василем Головановим (14.06)

14.06.2017

В ході програми прокоментували реакцію телеканалу NewsOne на погрози на його адресу, зокрема, заклик до президента Порошенко зупинити наступ на канал і свободу слова.

Співробітникам телеканалу NewsOne стали надходити численні погрози через сюжет на російському телеканалі.

Зокрема, радник міністра внутрішніх справ України Ілля Кива на своїй сторінці Facebook відкрито погрожував співробітникам телеканалу. "Ми повинні, ми зобов'язані заткнути рот кремлівської пропаганди, що лунає через ватний канал NewsOne", - написав він.

Варто зазначити, що приводом став сюжет на телеканалі "Росія" про мовні квоти на українському телебаченні, в якому були використані фрагменти ефіру телеканалу NewsOnе. Необхідно підкреслити, що NewsOnе не сприяв зйомкам сюжету російського телебачення. Телеканал NewsOne звертається до президента України Петра Порошенка, як до гаранта Конституції, не залишатися осторонь від цієї ситуації і закликає зупинити наступ на канал і свободу слова. Також звертається до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням надати правову оцінку заявам Киви.

Крім цього, обговорили заяву Андрія Парубія про те, що в Пентагоні обговорюють питання виділення Україні летальної зброї, а також майбутню зустріч Петра Порошенка з Дональдом Трампом.

Повідомляється, що Україна і США домовилися про зустріч президентів у Вашингтоні. "Ідеться про повноцінний державний візит Порошенка в Вашингтон, який буде включати всі зустрічі з ключовими особами, в тому числі з президентом Трампом", - поінформувало джерело.

За словами іншого джерела, дату візиту вже узгоджено. "Візит відбудеться в червні, найближчим часом", - підкреслив він.

Гість програми "Початок" з Василем Головановим - Володимир Горковенко, політичний журналіст.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...