Слухати
Слухати

Володимир Фесенко в "Хронології" з Головановим і Крюковою (12.07

13.07.2017

В ефірі телеканалу NewsOne розглянули головні новини дня в хронологічному порядку і обговорили засідання Регламентного комітету ВР з питання зняття депутатської недоторканності з народного депутата Михайла Добкіна; перспективу продовження роботи Ради; неявку в парламент п'яти нардепів, чию недоторканність вчора розглядала Рада; нові відомості у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета; проведення прокуратурою обшуків в ДП "Укренерго"; засідання Оболонського суду у справі про державну зраду екс-президента Віктора Януковича; а також спрощення процедури отримання громадянства Російської Федерації для громадян України.

У середу, 12 липня, Регламентний комітет Верховної Ради почав розгляд подання Генпрокуратури щодо народного депутата від Опозиційного блоку Михайла Добкіна.

Варто відзначити, що після розгляду профільним комітетом питання буде винесено на загальне голосування в парламенті.
ГПУ побачила в діях Добкіна ознаки умисного змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у Харкові нормативною вартістю понад 220 млн грн.

У свою чергу, нарди прийшов на засідання Регламентного комітету з адвокатом. Крім того, він заявив про намір звернутися до депутатів з проханням зняти з нього депутатську недоторканність. Також, він приніс документи, які підтверджують його невинність.

"Я сьогодні буду демонструвати документи, які доведуть абсолютну безперспективність і безпідставність цього подання на мене. Також я маю намір довести, що прокуратура займається фальсифікацією документів і вводить в оману представників Регламентного комітету", - заявив Добкін.

Регламентний комітет Верховної Ради України визнав законним і мотивованим лише одне подання глави Генпрокуратури України Юрія Луценка на нардепа від фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна - про надання згоди на притягнення його до кримінальної відповідальності.

Крім того, після засідання профільного комітету Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що на засіданні Верховної Ради буде наполягати на розгляді всіх трьох подань на нардепа Михайла Добкіна.

Гість програми "Хронологія" з Василем Головановим і Світланою Крюкової - політолог Володимир Фесенко

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...