Слухати
Слухати

Володимир Фесенко у програмі "Початок" з Василем Головановим (15.06)

16.06.2017

Однією з тем програми стала ініціатива Олександра Турчинова про зміну формату захисту на Донбасі.

Україна повинна завершити антитерористичну операцію і перейти на новий формат захисту країни від російської агресії, вважає глава РНБО. За словами Турчинова, настав час перейти на новий формат, який дозволяє ефективно захистити Україну від гібридних методів війни, які Росія застосовує проти нашої країни.

"Прийшов час не просто визнати окупованими деякі регіони Донецької і Луганської областей, а чітко, на законодавчому рівні визначити засади державної політики щодо їх звільнення. Необхідна ефективна технологія захисту країни, а для цього законодавчо потрібно надати президенту право застосовувати ЗСУ та інші військові формування проти гібридної агресії з боку РФ", - заявив Турчинов.

Крім цього він висловив переконання, що в зоні протистояння необхідно створити постійно діючий оперативний штаб з широкими повноваженнями, для комплексного управління ЗСУ, усіма силовими структурами, а також військово-цивільними адміністраціями.

Водночас прокоментували обшуки в офісі НАЗК у заступника глави відомства Руслана Радецького. Обшук був санкціонований Печерським районним судом міста Києва за клопотанням Генеральної прокуратури України. Слідчі дії проводилися за фактом використання завідомо підроблених документів та подачі їх до Київської міської кваліфікаційної комісії адвокатури з метою отримання свідоцтва на право заняття адвокатською діяльністю. За підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 358 "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків" Кримінального кодексу України відкрито провадження.

Сам Радецький заявив, що знав про обшуки заздалегідь: "Я не знаю, хто проводить обшуки, тому що мене не пустили в мій кабінет. Я знаю тільки той факт, що зранку було рішення суду, яке надали голові НАЗК Наталії Корчак і вона дозволила пройти в мій кабінет .... Про обшуки я дізнався від журналістів. Мене ніхто не повідомив про це".

Він зазначив, що проводячи обшуки, правоохоронці втручаються в роботу НАЗК і ставлять під сумнів об'єктивність проведених перевірок.

Також ішлося про новий мовний законопроект у Верховній Раді, рішення Порошенка доручити створення законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

Гість студії програми "Початок" з Василем Головановим - політолог Володимир Фесенко.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...