Слухати
Слухати

Віталій Журавський у "Великому вечорі" з Литвиненко (13.11)

13.11.2017

Під час програми обговорили закон про зміну призначень глав держадміністрацій, конфлікт між антикорупційними органами, проект держбюджету-2018.

Віталій Журавський заявив, що Владислав Сурков - це не головна скрипка в переговорах з Росією.

"Позиція американців збігається з позицією України, але позиція Росії зовсім інша. Введення миротворчих військ на лінії розмежування - це нас не влаштовує, але, я думаю, що Сурков не головна скрипка в цих переговорних процесах, головна скрипка Путін. Я думаю, що до виборів це питання не буде вирішене, або скажімо до оприлюднення коштів оточення Путіна в офшорах", - сказав Журавський.

Коментуючи внесення змін до закону про державну службу, гість програми заявив, що в 2015 році Порошенко його позитивно оцінював.

"Я вам хочу сказати, що в 2015 році глава держави оцінював закон про державну службу, як видатне явище в реформуванні державної служби. Це його слова. І дійсно там було багато нових новацій", - сказав Журавський.

Також Журавський пов'язав зміни в закон про держслужбу з наближенням президентських виборів.

"Наближаються президентські кампанії і президенту, як кандидату в президенти на новий термін, потрібна вертикаль. Він пішов на згортання цієї демократії в плані державної служби", - сказав гість програми.

Гість програми "Великий вечір" з Юлією Літвінеко - Журавський Віталій, народний депутат України III, VI, VII скликань.

Подписывайся на NewsONE в Telegram. Узнавай первым самые важные новости.

Loading...