Слухати
Слухати

Віталій Скоцик у "Великому інтерв'ю" з Юлією Литвиненко (07.06)

08.06.2017

Головною темою програми стала розроблена владою земельна реформа.

Відзначимо, що в середу, 7 червня, під стінами Верховної Ради і в урядовому кварталі близько 30 тисяч людей взяли участь в мітингу "Не дамо вкрасти землю", провели флешмоби і пікетування владних установ. Учасники вимагали зупинити впровадження ринку землі, до якого Україна, на їхню думку, не готова.

Віталій Скоцик, лідер Аграрної партії, що ініціював акцію, заявив, що активісти привезли до Києва 3 мільйони підписів проти "дикого" ринку землі, зібраних в рамках всеукраїнської акції з протидії поспішного запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення.

При цьому планувалося передати голові ВР резолюцію акції протесту проти спроб влади поспішно ввести ринок землі, підкріплену мільйонами підписів українців з усіх регіонів України. Також аграрії мали намір передати розроблений експертами Аграрної партії проект закону "Про Загальнодержавну програму розвитку земельних відносин в Україні на період до 2025 року".

Уже у вечірньому інтерв'ю в студії NewsOne він підкреслив, що український уряд блефував перед іноземними партнерами, висловивши готовність до завершення земельної реформи. "У зовнішніх експертів було розуміння того, що ми провели всі необхідні технічні кроки для того, щоб вийти на ринковий оборот землі", - сказав політик.

За словами Скоцика, його іноземні колеги в США були запевнені українським урядом в тому, що Україна "на сто відсотків" готова до завершення земельної реформи.

Гість "Великого інтерв'ю" з Юлією Литвиненко - лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик.


Loading...