Слухати
Слухати

Віталій Кличко в "Великому інтерв'ю" з Юлією Литвиненко (14.07)

14.07.2017

У вечірньому ефірі на телеканалі NewsOne в ході відвертої бесіди обговорили Віталієм Кличком вибух в житловому будинку в Голосіївському районі, оновлені сміттєві баки столиці, відсутність гарячого водопостачання і ремонт доріг в Києві.

Крім того обговорили проблему парковок в столиці; оновлення громадського транспорту, підвищення вартості проїзду, переробку сміття, ліквідацію МАФів, нелегальні кав'ярні на колесах, створення нових робочих місць в столиці, кіберетакі вірусом Petya.A, а також ураження Володимира Кличка.

Столична влада вирішує питання подальшого забезпечення постраждалих від вибуху будинку на Голосіївському проспекті постійним житлом, але тимчасове житло надано всім бажаючим.

За словами мера Києва Віталія Кличка, 24 жителя з 77 зареєстрованих проживають у будинку, отримали тимчасове житло в гуртожитку на вулиці Оболонській. Люди, які втратили житло в результаті вибуху, отримають квартири в інших місцях, оскільки будинок є аварійним і існує загроза його подальшого руйнування.

"Частина мешканців будинку поки розмірковує, чи їм тимчасове житло, частина від нього відмовилася. Однак, я хочу запевнити, що у міста є достатня кількість необхідного резерву тимчасового житла на випадок надзвичайних ситуацій" - заявив Кличко.

Гість "Великого інтерв'ю" з Юлією Литвиненко: київський міський голова Віталій Кличко.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...