Слухати
Слухати

Віталій Дикий у "Великому вечорі" з Кирик (06.12)

06.12.2017

У студії обговорили блокування телеканалу NewsOne, акцію протесту під стінами Верховної Ради, заяву про те, що нардепи Лещенко та Найєм готові до виключення їх із фракції "БПП", пропозицію віце-спікера Сироїд відправити генпрокурора Луценка у відставку.

Віталій Дикий, коментуючи засідання Комітету з питань свободи слова щодо блокування телеканалу NewsOne заявив, що засідання пройшло занадто мляво.

"Засідання комітету було мляве. Я б сказав навіть занадто мляве", - сказав гість програми.

Також, за словами Дикого, в Європі або США блокування ЗМІ є неприпустимим.

"В європейських країнах, в Америці, власне з тими, з ким ми співпрацюємо такі речі неприпустимі. Ви прекрасно знаєте, що таке об'єктивна думка - це сукупність суб'єктивних думок, і пов'язувати праведне з грішним абсолютно неприпустимо", - сказав політолог.

Крім цього, Дикий розкритикував позицію політиків в блокуванні NewsOne.

"Заяви політиків аморфні і не відповідають ситуації, в якій ми зараз знаходимося", - сказав Дикий.

Нагадаємо, що в неділю, 3 грудня невідомі люди в балаклавах заблокували вхід на телеканал NewsOne. Радикали незгодні з редакційною політикою каналу і позицією його власника Євгенія Мураєва. Так звані "активісти" стверджують, що не підуть поки канал не змінить свою редакційну політику, а його власник не принесе вибачення. На події під каналом вже відреагували Петро Порошенко, Арсен Аваков та ряд інших високопоставлених чиновників.

Гість студії NewsOne з Оленою Кирик - Дикий Віталій, політичний експерт.


Loading...