Слухати
Слухати

Верховна Рада перейменувала понад 100 міст в окупованих Донбасі та Криму

12.05.2016

У четвер, 12 травня, Верховна Рада України перейменувала ряд населених пунктів в окупованих Донбасі і Криму.

Так, 245 народних депутатів підтримали постанову №4086, що передбачає зміну назви 38 населених пунктів у Донецькій області та 36 - у Луганській області, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з пояснювальною запискою, в Донецькій області місто Юнокомунарівськ Єнакіївської міської ради перейменовано в місто Бунге, місто Кіровське - в Хрестівку, місто Комсомольське Старобешівського району - в Кальміуське, місто Торез - в Чистякове. Крім того, Тельманівський район перейменований в Бойківський.

У Луганській області місто Кіровськ став Голубівкою, Красний Луч - Хрустальним, місто Краснодон став Сорокиним, а Свердловськ – Должанським. Відповідно, Свердловський район перейменований в Довжанський. Крім того, місто Стаханов стало Кадіївкою.

Крім того 255 парламентарів, після розгляду рекомендацій Українського інституту національної пам'яті, перейменували в Криму п'ять районів, одне місто та 69 сіл і селищ.

Зокрема, на півострові перейменований Кіровський район в Іслямтерецкий, Красноперекопський район став Перекопським, місто Красноперекопськ перейменований в місто Яни Капу.

Варто зазначити, що дана постанова набуває чинності з моменту повернення тимчасово окупованих територій під загальну юрисдикцію України.

Подписывайся на NewsONE в Facebook. Узнавай первым самые важные новости.
Loading...