Слухати
Слухати

Вадатурський і Купрій у "Великому ефірі" зі Світланою Орловською (18.05)

19.05.2017

У прямому ефірі обговорили скасування "закону Савченко".

У четвер, 18 травня, депутати під час засідання Верховної Ради прийняли зміни до Кримінального кодексу України щодо правил складання покарань і зарахування строку попереднього ув'язнення, таким чином скасувавши "закон Савченко". Зокрема, на думку Костя Бондаренка, народні депутати у Верховній Раді піддалися емоціям, приймаючи свого часу "закон Савченко".

"Я з самого початку критикував цей закон, вважав, що не можна під конкретну людину писати закон, не можна всю законодавчу систему підводити під конкретний момент. Це було емоційне рішення", - зазначив він.

Водночас Олег Березюк упевнений, що за допомогою закону маніпулювали суспільством для того, щоб випустити тих, кого необхідно було випустити. "Всі, кому було необхідно, вийшли з СІЗО, а тепер знову треба повертатися до деспотичної машини. Адже те, що сьогодні прийняли в парламенті, повернуло нас на 15 років назад, коли в СІЗО під слідством людина може перебувати необмежену кількість часу, а це не те, що негуманно, а протиправно. Тепер прокуратура і слідчі органи можуть і далі знущатися над людьми", - підсумував нардеп.

Також обговорили провал голосування щодо запровадження санкцій проти Януковича і його оточення, конфлікт нардепа Гаврилюка і журналіста, скандальні законопроекти про держконтроль церкви, перспективу проведення пенсійної реформи в Україні.

Гості "Великого ефіру" зі Світланою Орловською - народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенко" Андрій Вадатурський і позафракційний Віталій Купрій.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.

Loading...