Слухати
Слухати

В ЄС заборону Меджлісу назвали "наступом" на права кримських татар

27.04.2016

Представники Зовнішньої дипломатичної служби ЄС вважають, що заборона Меджлісу так званим Верховним судом Криму є наступом на права кримських татар.

В зв’язку з цим в ЄС закликали негайно забезпечити повну відповідність міжнародним стандартам у сфері прав людини на півострові, пише УНІАН.

"Рішення так званого Верховного Суду Криму заборонити діяльність Меджлісу, органу самоврядування кримських татар, назвавши його" екстремістською організацією ", це брутальний наступ на права кримських татар в цілому", - відмічається в заяві.

Також представники Євросоюзу висловили думку, що заборона є "негативною ескалацією ситуації з правами людини на півострові з моменту його незаконної анексії Російською Федерацією в 2014 році, в тому числі, щодо переслідування осіб, котрі належать до меншин".

"Без зволікань має бути забезпечено повну відповідність міжнародним стандартам в галузі прав людини та іншими зобов'язаннями за міжнародним правом, зокрема, у випадку, що стосується кримськотатарської общини", - підкреслили в ЄС.

Як повідомляв NewsOne, у прокуратурі Криму відкрили кримінальне провадження через заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу на території півострова.

Подписывайся на канал NewsONE в Youtube. Смотри первым самые важные новости.
Loading...