Прямий ефір

"Я так думаю" з Русланом Коцабою (10.11)

Розміщено: 12.11.2018

У ході програми в студїі обговорили справу Катерини Гандзюк, об’єднання опозиційних політичних сил, авто з ЄС без державної реєстрації в Україні, а також проникнення СБУ у квартиру Олени Бережної.

"Окремим пунктом у Мінських угодах прописано про вибори та про те, що депутати, хто б вони не були, по обидва боки мають між собою спілкуватись, бо таким чином вони отримують мандат довіри. Мій прогноз: хто б завтра на виборах в ЛНР чи ДНР не переміг, оцей мандат довіри та наказ своїм виборцям на пришвидшення миру має тиснути в шию адекватним політикам", - сказав на початку програми Руслан Коцаба та запитав, чи варто підігравати Москві та Вашингтону у їхньому вічному протистоянні.

Крім того, Руслан розмірковував: "Це ж не війна, це ж бізнес, вже всі про то говорять. Я так думаю, що всі ці гнилі терміни про гібридну війну – це політиканство. Нема юридичного поняття, що таке гібридна війна. Це чисто політична дефініція, чисто політичне поняття. Тож вкотре нагадую, що політичні та економічні проблеми треба вирішувати виключно політично або економічно".

В ефірі NEWSONE програма "Я так думаю" з українським журналістом, блогером, активістом та політв’язнем Русланом Коцабою.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...