Прямий ефір

"Я так думаю" з Русланом Коцабою (03.11)

Розміщено: 04.11.2018

Під час програми обговорили антиукраїнські санкції Росії, візит Ангели Меркель до Києва, припинення доставки пенсій "Укрпоштою", а також святкування Хелоуіна в Україні.

Руслан Коцаба згадав про санкційний список та сказав: "Всі війни зараз це банальні економічні інтереси, це боротьба за сфери фінансового впливу. Так от, санкції Путіна заблоковують активи людей та компаній, що потрапили під санкції, а також заборонено вивозити статки за межі країни. Ми з вами усвідомлюємо, що обмеження впровадили, щоб запобігти недружнім діям з боку України, навіть скоріше влади, та нормалізувати двосторонні відносини – принаймні так пояснили в Кремлі".

Крім того, Руслан висловив нерозуміння того, чому в списку немає, наприклад, мерів великих міст, олігархів, а є люди, які навпаки нічим не причетні до цих санкцій.

Також ведучий пожартував, що перед виборами орден «Ворог Кремля» буде цінуватися більше, ніж золота зірка Героя України.

В ефірі NEWSONE програма "Я так думаю" з українським журналістом, блогером, активістом та політв’язнем Русланом Коцабою.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...