"Я так думаю" з Русланом Коцабою (02.04)

Розміщено: 03.04.2019

В ході програми "Я так думаю" обговорили підсумки першого туру президентських виборів в Україні, весняний призов в армію, припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією. Крім того, обговорили заплановані перед другим туром дебати кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського.

"1 квітня - це не тільки День дурня або день народження керівника Служби безпеки України Василя Грицака. Вчора розпочався весняний призов на строкову службу і, хоч я і переконаний пацифіст, але якщо юнак добровільно хоче там побігати з автоматом по окопах, покопати якісь бліндажі, похизуватися у військових чоботях, то це не проблема. У Міноборони, запевнили, що більшість молодих людей гаряче прагне виконати свій військовий обов'язок перед Україною, так би мовити віддати борг країні. З квітня по червень в Міноборони планують направити в усі війська понад 18 тисяч осіб і нормально, коли молодим людям виплатять одноразово 3800 гривень, а кожен місяць їм виплачуватимуть по 350 гривень і будуть забезпечувати всім необхідним ... Також вони нагадали, що призовник повинен прийти до військкомату протягом 10 днів після отримання повістки і, звичайно, ті, хто будуть ухилятися, потрапить до в'язниці як дезертири... ", - розповів Коцаба.

Традиційна авторська програма "Я так думаю" в ефірі телеканалу NEWSONE з українським журналістом, блогером, активістом і політв'язнем Русланом Коцабою.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.