"Хронологія дня" з Піховшеком (20.12)

Розміщено: 21.12.2017
"Хронологія дня" з Піховшеком (20.12)

В ході програми обговорили питання про введення миротворців ООН на Донбас, питання про продаж землі, справу Миколи Мартиненка, скандал навколо Петра Димінського, новину, що директор ДБР Труба стверджує, що пройшов люстраційну перевірку в 2015 році, спецзасоби для Нацгвардії, справу Тимонина і Васильця, новину, що Холодницький вважає скасування арешту майна Олександра Авакова законним, аудитора для НАБУ.

В'ячеслав Піховшек закликав глядачів задавати питання йому в Facebook і повідомив, що планує зробити підсумковий аналіз основних подій за рік.

"Прошу вас, використовуючи моїх дві сторінки в Facebook, написати мені питання, за якими вам би хотілося отримати відповіді. 31 грудня я планую зробити підсумковий випуск аналізу основних подій за рік. Суб'єктивний аналіз, звичайно, те, що мені здається важливим і те, що мені здається значущим", - сказав журналіст.

Також Піховшек зазначив, що було б непогано, якщо більше питань йому задали через Facebook.

"Мені здається, що було б непогано, якби більше питань мені задали через дві сторінки в Facebook. Чому? Це дуже очевидно, це просто очевидно. Я можу підготувати хороші відповіді", - сказав телеведучий.

Традиційна "Хронологія дня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.