"Хронологія дня" з Піховшеком (12.12)

Розміщено: 13.12.2017
"Хронологія дня" з Піховшеком (12.12)

Під час програми обговорили допит Яценюка і Авакова в справі про держзраду Януковича, питання про відставку генпрокурора Луценко, питання про екстрадицію Саакашвілі в Грузії, вибух на газопроводі в Австрії, виклик ГПУ Саакашвілі на допит, стан заводу Південмаш, інформацію про те, що Україну критикують за тиск на антикорупціонерів, справу Петра Димінського.

В'ячеслав Піховшек заявив, що він не коментує судовий процес у справі Віктора Януковича.

"Я не коментую так званий судовий процес у відношенні Януковича. Подивіться мої програми, і прочитайте уважно мої тексти. Немає жодного мого коментаря по цій темі, але не тільки по цій темі. Якщо конкретно по цій темі причина: я вважаю, що сучасна судова система України в своєму нинішньому стані такому якому вона є не здатна провести якісний судовий процес. Тобто, не упереджений, об'єктивний, змагальний, із залученням всіх свідків і розгляду всіх версій подій. Я вважаю, що судовий процес над Віктором Януковичем має на меті довести вину призначеного винним Віктора Януковича", - сказав телеведучий.

При цьому, журналіст зазначив, що він не був присутній при всіх діях Януковича.

"Я не був присутній при діях Віктора Януковича або, скажімо так, при всіх діях Віктора Януковича в кінці лютого 2014 року", - сказав Піховшек.

Крім цього, за словами Піховшека, він не спостерігав зблизька дій Авакова і Яценюка в кінці лютого 2014 року, тому його оцінки не сформовані в чіткі юридичні позиції.

Традиційна "Хронологія дня" з журналістом і телеведучого В'ячеславом Піховшеком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.