Прямий ефір

"Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком (28.04)

Розміщено: 29.04.2019

В програмі "Хронологія тижня" обговорили перемогу Володимира Зеленського в другому турі президентських виборів, заяву Волкера про підтримку прямих переговорів Зеленського з Путіним, заяву Гройсмана про зниження ціни на газ на 300 грн. з 1-го травня, обговорення в ВРУ можливого розпуску парламенту, огляд головних подій тижня в Україні та в світі, підписання Путіним указу про спрощену процедуру видачі паспортів жителям «ДНР і ЛНР», прийняття народними депутатами закону про мову, очікування повернення додому 24 українців , яких затримали біля Керченської протоки п'ять місяців тому, примусовий захоплення і ліквідація релігійних громад в Рівненській області.

В'ячеслав Піховшек розповів, що минулого тижня з'явилося трохи інформації про те, які позиції займатиме президент Володимир Зеленський. Від його імені говорять різні спікери, але наскільки вони уповноважені - невідомо. Невідомо наскільки вони додумують і фантазують. Ймовірно, що частина речей, які озвучуються, узгоджені з ним. Невідомо чи це його реальні думки.

"Бачу, що по заявам Зеленського, той хто йому радить чи сам Зеленський, якщо це так, хоче максимально не розпорошити свій власний електорат. Це дуже розумнае поведінка для людини, яка хоче вийти зі своєю партією на парламентські вибори",  - зазначив В'ячеслав Піховшек.

 

Традиційна "Хронологія тижня" з українським політичним журналістом, телеведучим В'ячеславом Піховшеком.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...