"Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком (27.10)

Розміщено: 28.10.2019

У програмі "Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком обговорили зустріч Віктора Медведчука з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим, заяву євродепутата Крамон-Таубадель, що Зеленський вибудовує свою вертикаль влади, а це небезпечно, заяву євродепутата Крамон-Таубадель, що вона сумнівається в оточенні президента Зеленського, проведення в Страсбурзі Міжнародна конференція з реформи судочинства в Україні, заяву Пєскова, що організацію саміту "Нормандської четвірки" призупинено через нові вимог, вимоги добровольців від президента не розводити війська, заява заступника міністра оборони України Поліщука, що Мінський переговорний майданчик потрібно закривати, цинічний жарт: пісня "95 кварталу" викликала шквал несхвалення, відкриття в САП кримінального провадження проти депутатів "Слуги народу", дачу показань на поліграфі народними депутатами фракції "Слуга народу", незаконну нерухомість на Трухановому острові кандидата на посаду мера Києва, звільнення Сергія Горбатюка і Олексія Донського з Генпрокуратури, силове захоплення церкви прихильниками ПЦУ колишнім главою Здолбунівської РДА, огляд головних подій тижня в Україні та в світі.

Журналіст і телеведучий В'ячеслав Піховшек вважає, що влада цинічно бреше про готовність провести саміт уже в листопаді.

"Змінюючи дату за датою, переносячи зустрічі на невідомо коли, влада діє, як вона діє, а звідси мій висновок, що влада цинічно бреше про готовність провести саміт ще в листопаді. Їм нічого не заважає говорити і про відсутність припинення вогню, про розведенні військ. Про це можна говорити нескінченно і саміт теж можна переносити нескінченно ".

Піховшек зазначив, що Ігор Коломойський вибудовує енергетичну галузь України під себе.

"Ми маємо вибудовування економіки під себе і його (Коломойського - ред.) абсолютно хамські жарти. Маємо це вибудовування не просто економіки, а енергетики, яка є основою, кровоносними судинами української економіки. Маємо вибудовування під себе, як мінімум, без опору Зеленського і, як максимум, за сприяння Зеленського", - резюмував журналіст.

 

"Хронологія тижня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.