"Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком (25.08)

Розміщено: 26.08.2019

У програмі "Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком обговорили продовження тиску на свободу слова в Україні, узгодження новообраними депутатами схеми розміщення депутатських фракцій у сесійній залі, розподіл місць "Слугою народу" в комітетах нової Ради, бажання китайців купити українську компанію "Мотор Січ", візит Нетаньяху в Україну, зустріч Макрона з Путіним, пропозиція Рябошапки виплачувати премії українцям, які розкажуть про корупцію чиновників, святкування Дня Незалежності України, скасування Трампом візиту в Данію.

Телеведучий В'ячеслав Піховшек прокоментував майбутній візит радника президента США з нацбезпеки Джона Болтона до Києва, щоб переконати керівництво підприємства "Мотор Січ" не укладати угоду з китайською компанією про продаж українського заводу.

"Не виключено, що продукція "Мотор Січ" заважає комусь з американських виробників або США в їх національних інтересах. Але при чому тут національні інтереси України які є самостійними від США?... Візит Болтона, зараз при Зеленському, який не хоче допустити щоб українська "Мотор Січ" працювала з китайськими компаніями, є прямим і брутальним втручанням в національні інтереси України", - підкреслив В'ячеслав Піховшек.


"Хронологія тижня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.