"Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком (24.11)

Розміщено: 25.11.2019

У програмі "Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком обговорили підготовку до проведення нормандського формату 9 грудня о Парижі, заяву Разумкова, що законопроект про особливий статус Донбасу розроблять в стислі терміни, повернення Росією захоплених українських кораблів, заяву блогера Шаміна, що телефони депутатів від "Опозиційної платформи - За життя" незаконно прослуховували, марафон Вадима Рабиновича, завершення роботи місії МВФ в Україні, поєднання Богданом посад на держслужбі та адвокатську діяльність в обхід законодавства, День пам'яті жертвам Голодомору, рішення Стефанчука повернути державі компенсацію за оренду житла у тещі, користування Богданом держохороною, попри те, що не є чиновником, підозра глави АМКУ Терентьєва в житті невідповідно до своїх достатків.

Журналіст і телеведучий В'ячеслав Піховшек заявив, що ми не можемо забути Голодомор, але він не повинен бути антиросійським зброєю.

"Голодомор є трагедією українського народу. Ми не можемо забути Голодомор, але я категорично проти того, щоб він використовувався, як чергова антиросійська зброя. Згадаймо про голод в Казахстані і Поволжі. З моєї точки зору, має рацію полковник СБУ Удовиченко, який написав на сайті "Радіо Свобода", що в промислових регіонах було менше голоду або зовсім не було. З моєї точки зору, це був удар по українському селянству і по людям, які могли забезпечити себе самостійно поза волею, тоді правлячої, комуністичної партії", - розповів журналіст.

Піховшек також додав, що в результаті голоду в 1932-1933 роках постраждали і чеські села на території України.

"Постраждали і представники інших націй, думаю, що не тільки українці, а й чехи. І я впевнений в тому, що були також представники інших національностей", - резюмував телеведучий.

 

"Хронологія тижня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.