"Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком (20.10)

Розміщено: 21.10.2019

У програмі "Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком обговорили результати засідання ТКГ в Мінську, інтерв'ю Віктора Медведчука, стурбованість ОБСЄ оприлюдненням персональних даних журналістів сайтом "Миротворець", заклик моніторингової місії ООН закрити сайт "Миротворець", підписання Зеленським закону про безперервну роботу Нацради, відвідування концерту ультраправої групи прем'єр-міністром Гончаруком, марш проти розведення сил на Донбасі, лист Трампа до Ердогана, судову реформу, допит Олени Лукаш, огляд головних подій тижня в Україні і в світі.

Телеведучий і журналіст В'ячеслав Піховшек підкреслив, що тактика Зеленського - умиротворення активістів, призводить лише до зростання їх вимог.

"Уже абсолютно очевидно, що тактика умиротворення активістів, якої дотримується Зеленський і його найближче оточення, призводить тільки до зростання нахабства цих активістів, і збільшення їх вимог. У сюжеті також сказано, що якби Офіс президента активніше розповідав про "формулу Штайнмайєра" і пояснював його суть, то радикальних реакцій не було б. А я в цьому не впевнений. Мені здається, що питання не в комунікації, питання полягає в тому, що Зеленський не шукає точки примирення по всій території України, а для цього потрібно було прибрати деякі речі часів Порошенко", - зазначив Піховшек.

За словами журналіста, Зеленський міг би піти шляхом усунення всіх конфліктних точок, залишених Порошенко, наприклад, скасувати або перенести перехід всіх російськомовних шкіл на українську мову навчання, але Зеленський пішов шляхом умиротворення правих. 

 

"Хронологія тижня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.