"Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком (09.06)

Розміщено: 11.06.2019

У програмі "Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком обговорили з'їзд партії "Слуга народу", з'їзд "Опозиційної платформи — За життя", візит Зеленського в Брюссель, справу проти Порошенка, відставку Терези Мей.

"Від "Слуги народу" ми не побачили когось такого, по діям якого, ми могли б чітко й недвозначно судити які будуть дії партії. Тобто ми не бачили людей з нормальним послужним списком, з нормальною біографією, з такою біографією, яка дозволяє нам з точністю до 100% уявити й передбачити як себе поведе та чи інша людина, за винятком Ткаченка, інтереси олігарха Коломойського і каналу "1 + 1" Ткаченка в даному випадку цілком збігаються", - підкреслив В'ячеслав Піховшек.

"Щодо партії" Опозиційна платформа — За життя ". Можна по-різному ставитися до цих людей, але їх шлях і біографія, як державних діячів, їх уміння керувати в надскладних умовах дозволяє нам звернути увагу, як на тих, хто керував країною і в яких є відповідний досвід. Тут ми не беремо ні "Слугу народу", ні кота в мішку, тут ми знаємо людей", - зазначив ведучий.

 

Традиційна "Хронологія тижня" з українським політичним журналістом, телеведучим В'ячеславом Піховшеком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.