"Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком (08.09)

Розміщено: 09.09.2019

У програмі "Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком обговорили взаємообмін утримуваних між Росією і Україною, рішення Нацради звернутися до суду для анулювання ліцензії телеканалу NEWSONE, ініціативи президента Зеленського, звільнення військового прокурора Матіоса, проведення засідань Кабміну в закритому режимі від преси, підготовку до саміту нормандської четвірки, зняття депутатської недоторканності, звільнення глави КМДА Віталія Кличка, огляд міжнародної преси.

В'ячеслав Піховшек заявив, що дії Нацради проти NEWSONE — визнання ефективності нашої роботи.

"Такі радикальні кроки, як звернення Нацради до суду — це визнання ефективності нашої роботи. Якби ми були неефективними, то Нацрада, зі складом часів Порошенко, не вимагав би нас закрити. Вони зрозуміли, що домовитися з нами неможливо, що довести нас до самоцензури неможливо і тепер нас хочуть просто закрити", - підкреслив він.

Піховшек також повідомив, що після прочитання міжнародної преси, склалося враження, що в питанні відновлення миру на Донбасі включаються інші країни.

"Не виключено, що питанням миру буде займатися Фінляндія. Це дуже цікава тема для України, оскільки Фінляндія є нейтральною і має досвід уживатися в просторі між Росією і рештою Європи, при цьому залишаючись нейтральною в своєму курсі", - зазначив журналіст.

 

"Хронологія тижня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.