"Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком (04.08)

Розміщено: 05.08.2019

У програмі "Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком обговорили питання чому Порошенко хоче зустрітися з Медведчуком, заяви Богдана, конфлікт Богдана і Кличка, зустріч Кличка з Джуліані, заяви ЗМІ про замовлення послуг лобістів в США для підняття іміджу Володимира Зеленського як політика.

В'ячеслав Піховшек сказав, що вважає "Опозиційну платформу  — За життя" переможцем на парламентських виборах.

"Я сказав, що на парламентських виборах було два переможці. Тут немає ніякої іронії, бо я вважаю "Опозиційну платформу — За життя" переможцем. В умовах дикої мілітаристської пропаганди, в умовах цькування кожного, хто виступає за мир, за мир з Росією, в умовах, коли людей називають ворогами українців, той результат, який дала "Опозиційна платформа — За життя", який міг би бути вище, якби не "Опоблок", я вважаю перемогою. "Опозиційна платформа — За життя" об'єднала країну", - зазначив ведучий.

Також він прокоментував заяву Богдана, який заявив, що для спілкування з суспільством йому журналісти не потрібні.

"Богдан зробив заяву, що для  спілкування з суспільством йому журналісти не потрібні. А ось нам Зеленський потрібен. Щодо спілкування Зеленського з суспільством вже є деякі питання. Зеленський не дав за 60 з гаком днів свого президентства жодної прес-конференції, де йому ставили б незаплановані ним питання. І чи це не робота Богдана давати можливість журналістам ставити ці питання? Інакше що, Зеленський буде людиною монологу, який безпосередньо звертається і що хоче то і каже людям? Хоча така технологія теж можлива", - підкреслив Піховшек.

 

Традиційна "Хронологія тижня" з українським політичним журналістом, телеведучим В'ячеславом Піховшеком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Facebook. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.