"Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком (03.11)

Розміщено: 04.11.2019

У програмі "Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком обговорили 75-ту річницю визволення України від фашистських загарбників, розведення військ в Золотому-4, введення "жовтого" режиму на території розведення військ, засідання комісії Україна-НАТО, анонс Столтенбергом нового пакету допомоги Україні, заяву Медведчука, що курс України в НАТО підтримує 41% українців, вимога "Опозиційної платформи - За життя" надати інформацію про фінансовий аудит Нацради, протест під Офісом президента проти розведення військ, секс-скандал "слуги народу" Яременко, зняття вето Угорщини з заяви України-НАТО, різке підвищення "Нафтогазом" ціни на газ на листопад, провал голосування Радою створення ТСК щодо подій 2 травня в Одесі, заяви ЗМІ, що у Коломойського знайдені таємні активи в Швейцарії, огляд головних подій тижня в Україні та в світі.

Журналіст і телеведучий В'ячеслав Піховшек вважає, що чим швидше держава проявить весь комплекс своїх заходів щодо активістів в зоні розведення сил на Донбасі, тим швидше наше суспільство стане краще.

"Хочу сказати, що рани цієї війни, рани цього конфлікту будуть затягуватися не один рік. Я зовсім не маю ілюзій щодо цих людей, які називають себе активістами. Більш того, чим швидше держава проявить весь комплекс своїх заходів щодо цих людей, як популярних, так і не популярних, тим швидше наше суспільство стане краще", - зазначив журналіст.

Піховшек також підкреслив, що Зеленському нічого не заважає використовувати інструмент референдуму зараз, в тому числі і щодо НАТО.

"З моєї точки зору, зовсім нічого не заважає проводити референдум так часто, як це необхідно, щоб громадська думка мала можливість висловитися ... Громадська думка через референдум - це один з інструментів, який обіцяв Зеленський. Його позиція була, що він буде підтверджувати свої зовнішньополітичні кроки використовуючи референдум, в тому числі і щодо НАТО. Нічого не заважає Зеленському використовувати інструмент референдуму прямо зараз, в тому числі і щодо НАТО. Референдум може бути не один, його можна проводити по різним питанням зовнішньої політики, це не заборонено Конституцією України, включно з планом приєднання, про який говорив Зеленський", - резюмував телеведучий.

 

"Хронологія тижня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.