"Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком (01.09)

Розміщено: 02.09.2019

У програмі "Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком обговорили тиск на телеканал NEWSONE, 100 днів президентства Зеленського, чому Зеленський поспішав з призначенням уряду, візит радника президента США з національної безпеки Джона Болтона в Україні, візит Зеленського в Польщу, відвідування Медведчуком і Рабиновичем Карпюка і Клиха в Лефортово, голосування за закон про зняття депутатської недоторканності, затримання Богатирьової в аеропорту "Жуляни", інтерв'ю Ігоря Коломойського, звільнення редактора "РІА Новини — Україна" Кирила Вишинського, напад на журналістів "112", скасування візиту Трампа в Польщу.

В'ячеслав Піховшек висловив своє припущення, чому президент Зеленський так поспішав, призначаючи уряд.

"Найголовніше з минулого тижня, з цих стахановських марафонів, які вели у Верховній Раді з четверга на п'ятницю, з цих всіх карколомних призначень, які швидко робилися, виникало питання: чому Зеленський настільки поспішає? Чому варто гнати на всіх парах, негайно призначаючи всіх, кого він може призначити через парламент? Адже він тільки 100 днів при владі і йому залишилося бути при владі не 100 днів, а набагато більше", - зазначив ведучий.

"Коли Зеленський поспішав, і справа була навіть не в тому, що він хотів щоб прем'єра вибрали, як кота в мішку, ніби були якісь інші причини, через які він так поспішав. У мене є припущення з цього приводу: він поспішав до Трампа. Він хотів представити президенту США, що він має повний комплект і уряду, і генпрокурора, з яким може працювати", - додав журналіст.


"Хронологія тижня" з журналістом і телеведучим В'ячеславом Піховшеком.


Підписуйтесь на NEWSONE в Telegram. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.