Прямий ефір

"Хронологія тижня" (11.08)

Розміщено: 12.08.2019

У програмі "Хронологія тижня" з В'ячеславом Піховшеком обговорили телефонну розмову Зеленського з Путіним про ситуацію на Донбасі, візит президента Зеленського в Туреччину, кадрові призначення Володимира Зеленського, заяви Зеленського про вільний ринок землі, заяву Генпрокуратури про достатні докази для оголошення підозри Гонтаревій і Філатову, огляд головних новин тижня в Україні та в світі.

В'ячеслав Піховшек прокоментував відповідь президента Туреччини Реджепа Ердогана на заяву українського лідера Володимира Зеленського про заарештованих українських моряків.

"Хочу сказати, що тут чудово все. Перше, це те, що Зеленському не вистачає пам'яті і йому необхідні браслети-шпаргалки, щоб на них дивитися. Друге — це плагіат з Бориса Єльцина: "Прокидаючись кожен день, думай, що ти зробив для Україна". І зрештою полеміка самих перекладачів. Важливо, то, що Ердоган поставив Зеленського на місце. Рук не вистачить, у світі, де багато воєн. Кожен сам за себе. Потрібно багато працювати, щоб розв'язувати проблеми країни, а не дивитися на браслети, — ось що хотів сказати президент Туреччини Реджеп Ердоган", - підкреслив ведучий.

 

Традиційна "Хронологія тижня" з українським політичним журналістом, телеведучим В'ячеславом Піховшеком.

Підписуйся на NEWSONE в Facebook. Дізнавайся першим найважливіші новини.

Загрузка...